+86 18073326374  sales@steroidpep.com
Sistemi i R&D
YaoZhi është me sistem të ndërsjellë kërkimi dhe zhvillimi për sintezë të personalizuar.
Cilësia
Sipas sistemit të cilësisë së gjurmueshme, të gjitha produktet janë të garantuara për cilësi të lartë, mbështetje dokumentesh si GMP, DMF, HPLC, etj.
Fabrika
I gjithë procesi ynë i prodhimit është nën rregulloret cGMP, në fabrikën e pasurive me më shumë se 20,000 metra katrorë.
Logjistika
Metodat dhe paketa më e mirë dhe më e përshtatshme e dërgesës për dërgesë më të sigurt dhe më të shpejtë.


20 vjet përvojë në prodhim

Prodhoni produktet më të mira, sillni më të mirën për maksimumin.Janë rregullat bazë për YaoZhi Biochemical Technology Co,

image

58

OEM
image

79

DORËZIMI MË I MIRË
image

68

CMIM ME I ULET
image

52

CILESI E LARTE


Turne në fabrikë

95% min e pluhurit tonë të papërpunuar të pastër të lartë të steroideve, ofrohet në tregun Euorp, SHBA dhe Australi etj. në më shumë se 30 vende.

LAJMET E FUNDIT

image
Çfarë është semaglutide? Sa ...
 2023-07-03

Çfarë është semaglutide?...

image
TB 500 Për njerëzit...
 2023-03-28

TB 500 Për njerëzit...Rreth Nesh

Hubei YaoZhi Technology Co, LtdHubei YaoZhi Technology Co, Ltd, e vendosur në Hubei, e cila është një kompani e teknologjisë së lartë në Kinë, ne kemi ndërtuar në vitin 2005 dhe kemi rreth 100 punëtorë për prodhimin e llojeve të peptideve, pluhurit të lëndës së parë të steroideve, llojeve të steroideve të naftës dhe ndërmjetësve të tjer...

Na dërgoni me email për të marrë më shumë çmime me shumicëvicky@steroidpep.comWhatsapp: +86 13337339707

MORE_SERVICE